3 x lodžie, bazén, 2 x krb, zahrada, ovocný sad, 2 x garáž, tepelné čerpadlo a podlahové vytápění!

PŘIJEĎTE NA PROHLÍDKU, MÁME OPRAVDU CO NABÍDNOUT!

tel: 721 140 014

Prodej rodinného domu ve Velké Kraši, pozemek 2 544 m2

okr. Jeseník

REZERVACE


 • Okres: Jeseník
 • Město: Velká Kraš
 • Plocha: 164 m2
 • Stáří domu: 30 let
 • Konstrukce: Cihla, 5 cm skelná vata a přizdívka 15 cm. tloušťka stěny je 50 cm.
 • Stav objektu: Velmi dobrý
 • Vlastnictví: Osobní
 • Plocha pozemku: 2544 m2
 • Topení: Tepelné čerpadlo - podlahové vytápění
 • Voda: Obecní + studna
 • Zdroj teplé vody: Bojler + tepelné čerpadlo
 • Odpady: Obecní kanalizace
 • Sklep: Ano
 • Garáž: Ano- 2x
 • Terasa: Lodžie 3x
 • Bazén: Ano - písková filtrace + solární ohřev

Tento dům předčil všechny moje očekávání, že v roce 1993 kdy začala stavba domu, byla dostupná technologie potřebná pro tak technicky vyspělý dům, který byl v té době opravdu nadčasový. Proto vám už teď doporučuji, aby jste tento inzerát četli opravdu pozorně až do konce. 

Dům se nachází na klidném místě v malebné obci Velká Kraš na Jesenicku. Obec leží nedaleko polských hranic a žije v ní 746 obyvatel. Při příjezdu k domu vás na pozemek pustí dálkově el. otevírací brána a uvítá vás prostorný parkovací prostor pro několik aut. Po levé straně se nabízí místo pro dřevěné stání, které zde v minulosti bylo. Při výstupu z vozu se můžete pokochat okolní přírodou a atmosféru své zahrady, která k domu náleží. 

Celková podlahová plocha domu je 164 m2 a dělí se na sklepní prostor a dvě nadzemní patra, plus půdní prostor. Dům disponuje třemi lodžiemi s výhledem do okolí. Velkou dominantou domu je žulový sokl, ze kterého byl postaven i plot. K domu patří dvě garáže. Jedna je umístěna na zahradě a druhá ve sklepním prostoru, kde jsou i technické místnosti. Jedna z nich slouží pro tepelné čerpadlo a vodní rozvody. Sklep nabízí i místnost pro odpočinek a relax u krbu v dlouhých zimních měsících. Sklepní část je velmi dobře izolovaná a nejsou vidět žádné známky vlhkosti. 

Dispozice prvního nadzemního podlaží je kuchyně, obývací pokoj, bývalá zubní ordinace, čekárna a 2x wc. Zubní ordinace zde byla uzavřena před několika lety a prostor může sloužit k vašemu podnikání. Je důležité upozornit, že zubní ordinace má svůj samostatný vchod do čekárny pro klienty a samostatné wc. 

Druhé nadzemní poschodí nabízí spíše dispozici třech samostatných pokojů, koupelny a wc. Půdní prostor nabízí dostatek místa k sušení, nebo skladování různých věcí. Střešní krovy jsou zdravé bez napadení. Důležitým prvkem domu jsou obvodové zdi. Jejích skladba se skládá z cihly - Siporex - dnešní Ytong, 5 cm Rotaflex - skelná vata slouží k zateplení domu a přizdívka 15 cm. 

Vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo, které bylo instalováno už v roce 2001 a díky jednoduché mechanizaci funguje do dneška bez problému. Ve sklepě se nachází i otvor do komína a není problém do budoucna připojit kotel na tuhá paliva. Podlahové vytápění je umístěno po celém domě. El. rozvody jsou v mědi a okna trojskla - dřevo. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. 

Celkové náklady na vytápění domu jsou 4 500 Kč měsíčně. Zemní kolektor čerpadla je umístěn v hloubce 1,8 m po obvodu zahrady. Stáří domu je 30 let. V teplých letních dnech se můžete ochladit v zahradním bazénu, který má pískovou filtraci a solární ohřev a zakousnout čerstvé grilované maso ze zahradního krbu. Díky tomu všemu si můžete vychutnat večerní posezení na zahradě s přáteli nebo rodinou. 

K domu patří i hospodářská budova a ovocný sad, ve kterém rostou hrušně, ořech, jabloně a další. K domu je přístup i ze zadní silnice po zpevněné polní cestě. Cesta je osázena ovocnými stromy. Pozemek k domu je 2 544 m2. 

Máte rádi farmaření? Pokud ano, určitě si tady najdete to své. Chtěl bych vám moc poděkovat, že jste inzerát dočetli až do konce a omlouvám se za to, že je tak dlouhý. V každém případě, doporučuji tento dům navštívit, protože vše se do opravdu inzerátu už nevešlo. Děkuji a budu se těšit na vaší prohlídku.

 V PROSTORNÉ A SLUNNÉ KUCHYNI VÁM BUDE VAŘENÍ DĚLAT JENOM RADOST......

Jsme tým pro váš úspěšný prodej. Prodávejte s námi.


Realitní makléř

Kamil Filgas

Tel: 721 140 014

Advokátní služby

Mgr. Šárka Zapletalová

602 105 927

Finančí poradce

Beáta Palmová

608 885 775


... vychutnejte si letní koupání v bazénu a vůni grilovaného masa.

Dům disponuje se dvěma krby. Jeden krb je umístěn ve sklepě, kde si můžete v dlouhých zimních měsících něco dobrého ugrilovat a druhý krb je umístěn na zahradě u bazénu k letnímu posezení. Jste milovníky ovocných stromů? Určitě uvítáte i ovocný sad, který je hned za hospodářskou budovou.

Skvělé prostory k vašemu podnikání

V minulosti zde byla zubní ordinace, která zde sloužila mnoho let. Dnes mohou prostory sloužit k vašemu podnikání.

Bývalá zubní ordinace.
Bývalá zubní ordinace.
Čekárná
Čekárná

CHCETE PRODAT DŮM ,BYT ČI POZEMEK?

 ... dům byl postaven před 30 lety a už v té době byl nadčasový.

Okrasou domu je žulový sokl, ze kterého byl postaven i plot. V roce 2001 bylo instalováno tepelné čerpadlo značky Geowatt, které stále funguje bez problému a vytápí tak celý dům podlahovým topením. Čerpadlo je známe svou jednoduchou konstrukcí. Měsíční náklady na vytápění celého domu jsou 4 500 Kč. Zemní kolektor pro čerpadlo je v zemní hloubce 1.8 m. Okna jsou trojskla, které stále velice dobře fungují.

... parkovací místa a pozemek 2 544 m2.

Dům má své parkovací místa na svém pozemku. Vjezd na pozemek je zajištěn el. otevírací bránou.

... slovo makléře.

Tento dům předčil všechny moje očekávání, že už v roce 1993 byla dostupná technologie, potřebná pro stavbu takového domu. Např. vytápění do podlahy, nebo okna trojskla, které fungují bez problému až do dnešní doby. Proto vás chci tímto způsobem pozvat na prohlídku, protože dům vám má opravdu co nabídnout.

... CENA K JEDNÁNÍ? ANO!

... stačí jí jen napsat a můžeme začít jednat!

Napište nám jakou cenovou nabídku nabízíte - OZVEME SE DO 24 HODIN.

Mapa nemovitosti a okolí

Chcete prodat dům, byt, pozemek?

... na Vaše dotazy k nemovitosti odpoví makléř Kamil Filgas

Jsem certifikovaný makléř a jsem připravem Vám pomoci v prodeji Vaší nemovitosti.

Kamil Filgas

Tel: 721 140 014

Máte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Pokud ano, zavolejte na telefonní číslo 721 140 014 nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme v co nejkratším čase!