... rodinný dům v obci Vápenná.

tel:721 140 014

Prodej rodinného domu v obci Vápenná

REZERVACE

 • Okres: Jeseník
 • Město: Vápenná
 • Zastavěna plocha: 74 m2
 • Konstrukce: Cihla
 • Stav objektu: Dobrý
 • Vlastnictví: Osobní
 • Plocha pozemku: 443 m2
 • Topení: Krbová kamna s výměníkem
 • Voda: Obecní vodovod
 • Zdroj teplé vody: Bojler
 • Odpady: Septik
 • Sklep: Ano
 • Dřevěné stání: Ano

Hledáte dům, kde údržba zahrady zabere jen pár minut? Nehledáte velkou nemovitost a dáte přednost spíše něčemu malému a útulnému? Nechcete utrácet příliš moc peněz za vytápění a provoz domu? V tom případě jste opravdu správné adrese a vaše přání se mohou opravdu splnit.

Realitní kancelář Jesenická realitní vám nabízí k prodeji menší a útulný rodinný dům se zahradou, s dřevěným stáním a parkovacím místem v obci Vápenná nedaleko města Jeseník.Dům disponuje s pozemkem o celkové ploše 443 m2 , který je opravdu jednoduchý na údržbu. Na pozemku se nachází zahradní přístřešek pro relax a rodinné posezení, dále zahradní domek na úschovu nářadí a dřevěné stání pro váš automobil.

Dům je rozdělen na přízemí a podkrovní prostor. V přízemí se nachází kuchyň, koupelna, WC, obývací pokoj a dětský pokoj. V podkroví jsou dva pokoje, které slouží na přespání. Dům si prošel v roce 2009 rekonstrukci. Byly instalovány nové el. rozvody v mědi, nová plastová okna, komínová vložka, zateplení půdy a odpadní rozvody. V roce 2013 byly instalovány krbová kamna s výměníkem, které slouží jako hlavní zdroj pro vytápění celého domu. Celkové náklady na provoz domu jsou opravdu minimální a to 3 000 Kč měsíčně. Odpady jsou svedeny do septiku a zdrojem pitné vody je obecní řád.

Není to sice žádný velikán ale v případě větší návštěvy nabídne opravdu dost místa jak na zahradě tak i uvnitř domu. Bydlení nabízí jak pro starší pár v důchodovém věku , tak i pro mladé rodiny.

Obec Vápenná má skvělou strategickou polohu. Chcete pracovat ve městě Jeseník? Budete dojíždět pouhých 13 km. Chcete navštívit Jesenické hory a užít si turistiky a nebo lyžování? Od obce Vápenná je to jen 16 km do střediska Ramzová. V létě můžete zase využít cyklostezky v obci Černá Voda, kde se Vám otevře krása Rychlebských hor. 

Zkrátka a dobře, tenhle krásný malý dům nabízí opravdu moc pěkné bydlení pro každého za nízké náklady a nedaleko od města Jeseník a Jesenických hor. 

Určitě neváhejte a přijeďte se na dům podívat osobně a udělejte si představu o svém bydlení v horách přímo na místě, což vám jako makléř můžu jenom opravdu doporučit. Budu se těšit na vaší návštěvu.


...  zahrada pro pohodu a relax.

Jsme tým pro váš úspěšný prodej, prodávejte s námi.


Realitní makléř

Kamil Filgas

Tel: 721 140 014

Advokátní služby

Mgr. Šárka Zapletalová

602 105 927

Finančí poradce

Beáta Palmová

608 885 775


CHCETE PRODAT DŮM ,BYT ČI POZEMEK?

... CENA K JEDNÁNÍ? ANO!

... stačí jí jen napsat a můžeme začít jednat!

Napište nám jakou cenovou nabídku nabízíte - OZVEME SE DO 24 HODIN.

Mapa nemovitosti a okolí

Chcete si přivydělat?

... na Vaše dotazy k nemovitosti odpoví makléř Kamil Filgas

Jsem certifikovaný makléř a jsem připravem Vám pomoci v prodeji Vaší nemovitosti.

Kamil Filgas

Tel: 721 140 014

Máte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Pokud ano, zavolejte na telefonní číslo 721 140 014 nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme v co nejkratším čase!