tel: 721 140 014

Prodej rodinného domu s obchodním prostorem ve městě Jeseník.

ZLEVNĚNO!

z 5 900 000 KČ na 4 900 000 Kč!

 • Okres: Jeseník
 • Město: Jeseník
 • Dispozice: 2+1
 • Zastěná plocha: 83 m2
 • Plocha: 151 m2
 • Konstrukce: Cihla
 • Stav objektu: Dobrý
 • Vlastnictví: Osobní
 • Topení: Plynové
 • Voda: Městská
 • Odpady: Městké
 • Podlaží: 2
 • Slep: Ano

Dámy a pánové, Jesenická realitní vám nabízí skvělou příležitost k podnikání a krásnému bydlení přímo v centru města Jeseník.

V zastoupení majitele nám dovolte představit rodinný dům na ulici Gogolova, postavený v roce 1945. Lokalita ve středu města přímo vybízí k podnikání, lze zde zřídit prodejnu, salón, kadeřnictví. Prostory pro účely jakékoli podnikatelské činnosti jsou po kompletní rekonstrukci, nepotřebují další investici a jsou zcela připraveny k realizaci vámi nabízených služeb. Obchodní prostor dominuje velkým proskleným prostorem, okna jsou plastová, podlahovou krytinu tvoří dobře udržovatelná dlažba. Nechybí ani kamerový systém.

V prvním nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka tvořená dispozicí 2+1. Výhled je jak na ulici Gogolova, tak do dvora, sem ústí okno z kuchyně.

Druhé nadzemní podlaží má opravdu skvělý potenciál k vytvoření luxusního bydlení a vybudování mezonetového podkrovního bytu . Nalezneme zde dvě místnosti, chodbu a WC. Z chodby je zároveň vchod do půdního prostoru, tento je v úrovni chodby. Půdní prostor poskytuje skvělé místo pro vybudování kuchyně, popř. obývacího pokoje. Další možný obytný prostor je přímo nad pokojem až ve štítu střechy, lze jej využít případně jako útulnou ložnici. Existuje i možnost vybudování krbu, prostorem prochází dva komíny, které umožňují tento záměr realizovat.

Technický stav domu:
Dům je z přední části kompletně zateplený a v zadní části je nová fasáda. El. rozvody měděné, voda a odpady jsou v plastu. V obchodním prostoru a bytové jednotce jsou plastová okna. Podkroví disponuje okny dřevěnými. Krovy vypadají zdravě bez známek poškození či napadení škůdci. Dům má dvě podlaží a jednu bytovou jednotku. Zastavěná plocha činí 83 m2. Celková plocha pozemku pak 151 m2. Za domem se nachází místo pro odpočinek a relaxaci. Součástí je i technická budova, jenž může posloužit jako úschovna kol nebo nářadí. Před domem je možnost parkování.

Vytápění a ohřev:
Vytápění domu zajišťuje plynový kondenzační kotel značky BAXI - instalace kotle v roce 2020. O ohřev vody se postará el. bojler. Vodní zdroj je z městského vodního řádu a odpady jsou svedené do městské kanalizace
Tato nemovitost v Jeseníku je ideálním místem pro moderní a pohodlné bydlení, které splňuje veškeré potřeby a očekávání celé rodiny. A rovněž nabízí možnost podnikání přímo z domova, pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domov si prohlédnout osobně! O ceně lze jednat. Budeme se těšit na osobní setkání.
... zajistíme finance na nákup nemovitosti tel: 721 140 014

Jsme tým pro váš úspěšný prodej, prodávejte s námi.

Pomůžeme vám, s prodejem, vyřídíme právní kroky a zajistíme financování.

Realitní makléř

Kamil Filgas

Tel: 721 140 014


Advokátní služby

Mgr. Šárka Zapletalová

602 105 927

Finančí poradce

Michal Klimeš

Tel: 724 448 653Mapa nemovitosti a okolí

... na Vaše dotazy k nemovitosti odpoví makléř Kamil Filgas

Jsem certifikovaný makléř a jsem připravem Vám pomoci v prodeji Vaší nemovitosti.

Kamil Filgas

Tel: 721 140 014

Máte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Pokud ano, zavolejte na telefonní číslo 721 140 014 nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme v co nejkratším čase!