tel: 721 140 014

Prodej zahrady ve městě Jeseník

REZERVACE

  • Okres: Jeseník
  • Město: Jeseník
  • Plocha: 446 m2
  • Stav objektu: Velmi dobrý
  • Vlastnictví: Osobní
  • Voda: Městská
  • Terasa: Ano
  • Elektřína: Ano

Hledáte tiché a slunné místo spojené s přírodou k odpočinku nebo rekreaci s opravdu skvělým výhledem do okolí? Pokud ano, čtete ten správný inzerát. Jedno takové krásné místo pro vás máme a to několik málo minut od centra města Jeseník.

Realitní kancelář Jesenická realitní nabízí k prodeji zahradu ve městě Jeseník. Zahrada má celkovou plochu 446 m2 a v územním plánu leží v lokalitě RZ - Plochy rekreace, kde je hlavním využití rekreace se zahradnickou činností.- Zahrádkářské osady a soustředění zahrádkářských chat, zahradní sklady s využitím pro zahrádkaření - zahrady - bazény.
Podmínky prostorového uspořádání: Zahrady musí zaujímat alespoň 60% výměry celé plochy - Respektovat vzrostlou zeleň. Procento zastavěnosti max. 20%

Na pozemku stojí rekreační chata o celkové ploše s přízemím 16 m2 s terasou a krásným výhledem na okolní krajinu. Chata je podsklepená a podkroví slouží jako prostor k přespání 4 lidí. Technický stav chaty je velmi dobrý. 

Chata je napojena na vodní řád města Jeseník a el. vedení.
Pozemek je oplocený a zabezpečený proti cizímu vniknutí. Na pozemku rostou ovocné stromy, keře a okrasné květiny, které vás určitě moc potěší.
Lokalita pozemku je pro milovníky zahradničení a hlavně turistiky na velice skvělém místě nedaleko od místního lesa a vyhlídky Čertovy kameny. Kousek od zahrady je i místní vyhlášena rozhledna Zlatý chlum.

Pokud vás táhle nemovitost zajímá, určitě si domluvte osobní prohlídku. Cena je uvedena k jednání a jsme naklonění se o ceně opravdu pobavit a věříme, že se určitě na ceně spolu domluvíme. Přijeďte se podívat, a cenu navrhněte, budeme se těšit na vaší návštěvu.
... zajistíme finance na nákup nemovitosti tel: 721 140 014

Jsme tým pro váš úspěšný prodej, prodávejte s námi.

Pomůžeme vám, s prodejem, vyřídíme právní kroky a zajistíme financování.

Realitní makléř

Kamil Filgas

Tel: 721 140 014


Advokátní služby

Mgr. Šárka Zapletalová

602 105 927

Finančí poradce

Michal Klimeš

Tel: 724 448 653VIDEOPROHLÍDKA

KLIKNI NA ODKAZ

Mapa nemovitosti a okolí

... na Vaše dotazy k nemovitosti odpoví makléř Kamil Filgas

Jsem certifikovaný makléř a jsem připravem Vám pomoci v prodeji Vaší nemovitosti.

Kamil Filgas

Tel: 721 140 014

Máte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Pokud ano, zavolejte na telefonní číslo 721 140 014 nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme v co nejkratším čase!