tel: 721 140 014

Prodej chalupy v obci Chrastice

Cena k jednání: 3 799 000 Kč

 • Okres: Jeseník
 • Město: Žulová
 • Plocha: 65,21 m2
 • Konstrukce: Cihla
 • Stav objektu: Po rekonstrukci
 • Vlastnictví: Osobní
 • Topení: Plynové, tuhá, el.
 • Voda: Městská
 • Odpady: Městké
 • Podlaží: 1
 • Terasa: Ano

Realitní kancelář Jesenická realitní nabízí v zastoupení majitelů prodej rodinného domu v obci Chrastice v okrese Šumperk nedaleko Starého Města v blízkosti lyžařského a turistického areálu Kralický Sněžník.

Celková plocha pozemku je 1942 m2 a zastavěná plocha domu je 424 m2.Obec leží na klidném místě obklopená lesy a louky. Dům je obyvatelný a ve velmi dobrém zachovalém stavu a může sloužit jako chalupa na víkendové pobyty jak na lyžování, tak k turismu, protože zdejší okolí má opravdu co nabídnout, jako jsou například výšlapy po vyznačený tur. trasách, v zimě hlavně lyžování, sjezd a běžky. O skvělé lyžování se stará Ski areál Kraličák, který je od domu vzdálený 8 km. 10 min autem.

Dispozice domu je 2+1 a v přízemí domu se nachází veranda, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC + komora. Podkrovní prostor slouží převážně k přespání většímu počtu lidí. Dům nabízí další možnosti k rozšíření ubytovací kapacity.

Vytápění je řešeno centrálně kotlem na tuhá paliva. Patro má samostatné kamna na tuhá paliva. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. V objektu je zavedená elektřina – 220V, 400V. Přívod vody z obecního vodovodu; je připojený na užitkový vodovod s ročním obecním poplatkem. Konstrukce domu je cihlová a kamenné základy. Stav objektu je dobrý, zachovalý a připraven k dalšímu bydlení. Dům má i svůj sklepní prostor a v zadní části je dílna a sklad na uhlí a dřevo. Odpady jsou svedené do septiku.

Jedná se o nádhernou rekreační oblast na hranici Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v blízkosti státní hranice s Polskem, s množstvím lyžařských vleků, běžkařských stop, turistických cest pěších a na kole, vedoucích krásným pohořím s horskými jezery na polské straně. Z domu je výhled na pohoří Kralického Sněžníku. Ať už se vyžíváte v lyžování, turistice či jízdě na kole, Chrastice jsou výchozím bodem ke všem těmto aktivitám a milovníci přírody, turismu a lyžování si přijdou určitě na své.

Pokud vás táhle nemovitost zajímá, určitě si domluvte osobní prohlídku. Cena je uvedená k jednání a jsme naklonění se o ceně opravdu pobavit a věříme, že se určitě na ceně spolu domluvíme. Přijeďte se podívat, a cenu navrhněte, budeme se těšit na vaší návštěvu.
... zajistíme finance na nákup nemovitosti tel: 721 140 014

Jsme tým pro váš úspěšný prodej, prodávejte s námi.

Pomůžeme vám, s prodejem, vyřídíme právní kroky a zajistíme financování.

Realitní makléř

Kamil Filgas

Tel: 721 140 014


Advokátní služby

Mgr. Šárka Zapletalová

602 105 927

Finančí poradce

Michal Klimeš

Tel: 724 448 653VIDEOPROHLÍDKA

Mapa nemovitosti a okolí

... na Vaše dotazy k nemovitosti odpoví makléř Kamil Filgas

Jsem certifikovaný makléř a jsem připravem Vám pomoci v prodeji Vaší nemovitosti.

Kamil Filgas

Tel: 721 140 014

Máte zájem o prohlídku této nemovitosti?

Pokud ano, zavolejte na telefonní číslo 721 140 014 nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme v co nejkratším čase!